Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 16.07.2019 07:21

​Thaçi: Autostrada “Arben Xhaferi”, një kryevepër tjetër për qytetarët

Prishtinë | 20/04/2019 14:21

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka vizituar punimet në autostradën Arbër Xhaferi”, ku ka thënë se edhe pak ditë na ndajnë nga përurimi i kësaj autostrade.

“Një kryevepër tjetër për qytetarët tanë, e filluar në vitin 2014, me urën më të gjatë në rajon dhe me bukurinë e rrallë të bjeshkëve të Sharrit. Kjo është Kosova e re evropiane”, ka shkruar ai në Facebook./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress