Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 21.11.2019 12:22

​Shqyrtohet raporti vjetor i BQK-së

Prishtinë | 12/07/2019 07:30

Anëtarët e Komisionit për Buxhet dhe Financa sot do të mblidhen për një takim të rregullt.

Si pikë e rëndit të ditës është shqyrtimi i raportit vjetor të Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës për vitin 2018.

Mbledhja e Komisionit për Buxhet dhe Financa do të mbahet me fillim prej orës 11:00.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress