Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.01.2019 05:59

​Prekja zemrën partnerit me Rose Wine të StoneCastle

Prishtinë | 13/02/2018 13:39

Këtë Shën Valentin Stone Castle sjellë produktin më të ri për krejt ata që dhurojnë dashni.

Vera  Rose  është krejt çka ju duhet! Andaj ta kemi lehtësu blerjen. Atë mund ta gjeni në çdo market dhe pikë ku shiten produktet e Stone Castle.

Bëje të veçantë këtë ditë! Festo me Stone Castle!

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress