Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 22.05.2019 09:53

​Për një ditë, javë, muaj e vit me plot freski!

Prishtinë | 07/09/2018 15:01

Ku ka më mirë se me ja nisë ditës me dashni, me përfundu javën, muajin e vitin me freski.

Ma mirë nuk ka, veҫ lodhesh.

E për me ta ndreq ditën tënde, javën e viti me dashni, freski është RcCola për ty.

Zgjedh njërën nga shijet e shumta që ofron brendi RcCola dhe ndreqja vetës jetës.

Pije origjinale Amerikane RC është një prej pijeve më të përzgjedhura prej miliona

njerëzve në mbarë botën, e pse mos të jetë edhe shija jote ?

Zgjedh njërën nga shumë shijet që ofrojmë si: Rc Cola, Rc Cola NEO,Rc Cola Lemon Line, Rc Refresh.

Ndesh dita me tu ndreq, zgjidh Great Taste nga Rc Cola.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress