Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 21.01.2020 10:56

​Panorama Residence, lagje me standarde evropiane

Prishtinë | 08/11/2019 18:18

Panorama Residence është vendi adekuat për të jetuar të shëndetshëm dhe të sigurt.

E vendosur përballë maleve të Sharrit, kjo lagje ka një pamje mahnitëse ku përveç ambienteve të gjelbëruara, aty gjenden edhe objekte afariste, qendër rekreative sportive, kopshte për fëmijë, këndet e lojërave, si dhe shkolla fillore.

Ky projekt po jetësohet nga Kompania ‘Nderimi’ shpk, ka një hapësirë prej 52 hektaresh ‘Panorama’, sjellë 430 shtëpi të ndërtuara në 5 tipe ndryshme, si dhe ndërtesa të mesme kolektive.

E banimi në këtë vend ofron një siguri të plotë me sistem të digjitalizuar, nën përkujdesjen maksimale të administratës së lagjes.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress