Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 18.01.2020 10:50

​Ministri Shala në terren me inspektoratin

Prishtinë | 13/04/2019 07:08

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala do të del sot në terren bashkë me inspektoratin.

Sipas njoftimit të MTI-së, vendet se ku do të inspektohen do të vendosen nga gazetarët. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress