Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 01:43

​Me Lesna Mall bëje biznesin tënd shok me brendet e njohura

Prishtinë | 30/11/2018 16:56

Të gjitha bizneset që duan të zhvillojnë aktivitetin e tyre përkrah brendeve të njohura botërore , kjo mundësi tani u ka ardhur kah dera përmes Qendrës Tregtare “Lesna Mall”.

Kjo qendër ofron ambient të përshtatshëm për lokale me qira me hapësirë me mbi 20 mijë metra katror.

Në Lesna Mall ju mund të gjeni infrastrukturën më moderne për biznesin tuaj.

Përveç kësaj Lesna Mall ofron edhe ambient të këndshëm për pushim dhe relaksim, parking të jashtëzakonshëm dhe brende të njohura botërore si Lesnina, Jumbo, Natuzzi.

Qendra Tregtare “Lesna Mall” gjendet në zonën industriale në Fushë-Kosovë dhe rrethohet me dyqanet e markave më të njohura botërore si Adidas, Flo, Neptun, LC Waikiki etj.

https://video.gjirafa.com/lesn...

Të interesuarit që duan të  jenë pjesë e Qendrës më të re tregtare “Lesna Mall”, numri i kontakti është 045 977 077, ose në emal adresën [email protected]Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress