Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 22.05.2019 09:56

​Kampanjë e madhe për 1 vjetorin e Floil ka filluar!

Prishtinë | 05/10/2018 11:25

Ka filluar kampanja e madhe për 1 vjetorin e vajit të vetëm vendor Floil.

Të gjithë konsumatorët e vajit Floil të cilët dëshirojnë të bëhen pjesë e kësaj kampanje të madhe shpërblyese iu informojmë që është shumë letë të bëheni pjesë e saj: vetëm përgatitni ushqimin e tryezës tuaj me vajin Floil, fotografoni atë dhe publikoje në profilin tuaj personale me mbishkrimin #Floil1vjet, kujdesuni që postimi të jetë publik në mënyrë që ta shohin të gjithë.

Kampanja do të zgjas deri me 9 nëntor, ditën kur u i inaugurua rafineria Floil. Bëhu pjesë e festës më të bukur të një vjetorit Floil.

Floil feston me juve!

Floil, gjithmonë me ty!

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress