Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 19.06.2019 07:43

​Gashi viziton punimet infrastrukturore

Prishtinë | 08/11/2018 15:31

Kryetari i komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi me bashkëpunëtorë, kanë vizituar punimet që janë duke u zhvilluar në këtë komunë.

Ai në Facebook ka shkruar se kanë vizituar punimet në projektet kapitale në lagjen "Hade e Re", Parku në Obiliqin e vjetër dhe infrastruktura rrugore në Shkabaj.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress