Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.01.2019 05:57

​Ekonomic dhe Luxury

Prishtinë | 13/02/2018 18:19

“Interplast Group”, si përfaqësues ekskluziv i brendit “Ecolux”, ofron gamë të gjerë të prodhimeve elektroshtëpiake si: lavatriqe, frigoriferë, kondicionerë, shporeta elektrikë, enëlarëse si dhe pajisje të shumta për përdorim të përditshëm si thithëse elektrike, ngrohës uji, pajisje gatimi etj.

“Ecolux” është brend partner me emëruesit më eminent botërorë, duke përmbushur kështu standardet më të lira evropiane të cilësisë: CE, GS, TV, ISO, etj.

“Ecolux” është brend i mirorganizuar, si në aspektin e dizajnit, qëndrueshmërisë dhe funksionalitetit. Me mbështetje zyrtare nga servisi i autorizuar, i cili menaxhohet po ashtu “Interplast Group”.

Duke e parë trendin në zhvillim e sipër të pajisjeve montuese, “Ecolux” ofron produkte nga më të ndryshmet si në kosto ashtu edhe në dizajn.

Duke ofruar furnizim stabil dhe kualitativ me performance të shkëlqyera dhe ekonomike mbi të gjitha, shumë të përshtatshme për montim sa më të lehtë, duke kursyer kështu kohën tuaj.

“Interplast Group” ofron edhe transmetimin dhe montimin e pajisjeve “Ecolux”, në afat rekord 24-48h.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress