Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 18.09.2019 04:38

​Ceremonia përmbyllëse e Shkollës së Diasporës në Kosovë (Drejtpërdrejt)

Prishtinë | 25/06/2018 13:06

Mbahet ceremonia përmbyllëse e Shkollës së Diasporës në Kosovë (SHDK), e cila kishte për qëllim prezantimin e rezultateve, arritjeve dhe sfidave që programi ka pasur gjatë implementimit në komunitetin e Malishevës dhe Prizrenit.

SHDK ka qenë programi i parë i cili ka mbledhur profesionistë të rinj nga Diaspora, Kosova dhe rajoni në një model unik dhe multidisiplinar në adresim të sfidave lokale deri te ofrimi i zgjidhjeve kreative.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress