Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.02.2019 11:55

​Black Friday në Petrol Company me (-4) cent më lirë!!

Prishtinë | 21/11/2018 08:45

Kompania më e njohur në vend për cilësi të derivateve dhe çmime më të lira në treg Petrol Company vjen me ofertën e radhës “Black Friday 4 cent më lirë” për klientët e saj besnikë si dhe për të gjithë ata që mendojnë ti bashkohen shtëpisë së madhe Petrol Company.

Petrol Company  me 23 Nëntor për 24 ore rreshtë ulë cmimin për 4 CENT më lire në derivate për të gjithë klientët , oferta vlen deri në orën 24:00h.

Petrol Company do të vazhdojë të sjellë oferta të ndryshme për klientët e vet.

Jeto më lirë me Petrol Company!

Temat:
Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress