Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 12:27

​Zbulimet që do ju mahnitin

| 09/02/2017 15:15

Dizajnuesit janë njerëz të mrekullueshëm. Ata mendojnë për ditë dhe netë të tëra se si të bëjnë jetën tonë më të rehatshme, kënaqshme dhe më interesante.

Në mënyrë që të njohim këto arritje, ne zgjodhëm disa nga gjërat më gjeniale që janë krijuar kohëve të fundit, e që e bëjnë jetën tonë më të lehtë por edhe që janë mjaft kreative.

1.       Pajisja që tregon motin e nesërm


2.       Filxhanët pasqyrë


3.       Një ulëse për baballarët


4.       Këpucë me taka që ndërrohen

    

5.       Orë muri me shkrim


6.       Filxhani i kafes që ju dhuron puthje


7.       Shenja sinjalizuese për çiklistë


8.       Armë për luftim me jastëk


 

Temat:

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress