Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 25.04.2018 07:02

​YouTube me opsion për shfaqjen e videove të shkurtra

Redmond | 15/07/2017 16:08

YouTube përfundimisht ka shtuar opsionin për video të shkurtra- thumbnail previews, në versionin desktop të shërbimit të saj, transmeton KosovaPress.

Përdoruesit tash mund përmes “miushit” të kalojnë përmes  thumbnail në faqe dhe të shohin përmbajtjen e videos prej tre sekondash.

Kjo tash për tash punon në vetëm shfletuesit Chrome dhe Opera, dhe nuk është i pranishëm në versionin mobil.


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress