Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 21.09.2018 02:53

​“Spiunohet” BMW X2 (Foto)

Munih | 11/10/2017 21:53

Seria e më e re e fotografive "spiunuese" tregon crossoverin e ri BMW në edicionin e prodhimit.

Fotografi ka xhiruar një nga kopjet e para-prodhimit të BMW X2 në një kamion rimorkio, dhe automjeti ishte pothuajse tërësisht i privuar nga "kamuflazhi" që ishte veshur në fotot e mëparshme.

Ndonëse pritej të debutonte në panairin e Frankfurtit, kjo nuk ndodhi dhe duhet të pritet edhe pak kohë për premierën zyrtare të modelit të prodhuesit gjerman, transmeton KosovaPress.


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress