Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 12.12.2018 04:32

​Sony Xperia XA2 Ultra do të ketë dy kamera të përparme

Tokio | 03/01/2018 12:51

Deri më tani, tashmë kemi zbuluar se telefoni i ardhshëm Sony Xperia XA2 Ultra po mban numrin e modelit H4233, dhe tani kemi imazhe të gjalla të pajisjes.

Fotot që rezultojnë tregojnë se telefoni ka dy kamera të përparme dhe një sensor të gjurmëve të gishtave në anën e pasme, dhe mundësohet nga sistemi operativ Android Oreo. 

Thashethemet dhe informacionet e mëparshme kanë zbuluar specifikat kryesore të telefonit, i cili do të ketë një ekran 6 inç 1080p 16: 9, procesor Snapdragon 630 SoC, 4GB RAM dhe 64GB hapësirë ruajtëse. 

Nuk ka asnjë informacion kur telefoni Sony Xperia XA2 Ultra do të jetë i disponueshëm në treg dhe me çfarë çmimi do të shitet, transmeton KosovaPress.

 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress