Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 18.06.2018 05:32

​Si të bëheni kameramanë? (Video)

| 08/02/2017 11:06

Teknologjia tashmë ka përfshirë botën kudo dhe në mënyra të ndryshme, aq sa shumica e njerëzve janë bërë të varur nga ajo dhe nuk mund të paramendojnë jetën e tyre pa ndonjë pajisje elektronike.

Kamera vazhdon të mbetet njëra ndër pajisjet më të veçanta dhe më tërheqëse për shumë njerëz, andaj edhe interesimi për të mësuar se si funksionon një e tillë nuk është i vogël, njofton KosovaPress.

Më poshtë mund të gjeni një video në të cilën disa persona trajnohen që të jenë kameraman të mirë, por jo në mënyrën më të lehtë, pasi që ky trajnim duket saktësisht si një fushëbetejë dhe kameramanët janë ushtarë.


Temat:

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress