Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.02.2019 08:15

​Peshqit, shenja me fat e të enjtes

| 08/02/2018 09:21

Astrologët parashikojnë që sot shenja e Peshqit ka mundësinë ta bëjë ditën të jashtëzakonshme dhe të realizojnë një ëndërr të tyren.

Je më i fortë për sfidat që të jep Marsi dhe gati të vësh në lojë burimet e tua falë Hënës dhe Jupiterit që janë në favorin tuaj.

Në fushën e punës mund të mbështetesh tek bashkëpunëtorët shumë efikas dhe të përgatitur. Ndërsa në dashuri, është dikush që ju do.


Loading...

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress