Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 21.04.2018 07:51

​Nuk do ta besoni sa kushton iPhone i “rralle” i Donald Trump…

| 26/12/2016 16:03

Nëse jeni në kërkim të një ‘iPhone’ me fytyrën e presidentit të zgjedhur amerikan, Donald Trump, një dyqan në Emiratet e Bashkuara Arabe mund t’iu gëzojë.

I realizuar nga “Goldgenie”, është i gjithi në ar, ka 450 diamante që shkëlqejnë në logon e “Apple”-s dhe sfondin saj, ai ka një prerje që përfaqëson Donald Trump.

 

Pasi është realizuar me kërkesë të një klienti kinez, pronarët e dyqanit kanë vendosur ta nxjerrin në shitje me një shifër prej 151 mijë dollarë.

 

Një çmim autentik që pak njerëz mund t’ia lejojnë vetes për ta blerë, por duke parë që përfshihet në katalogun e markës, e themeluar në 1995, është bërë një pikë referimi për miliardat që qarkullojnë në Gjirin Persik.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress