Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.04.2018 10:08

​Nokia 3310, do të riprodhohet në MWC 2017

| 14/02/2017 11:38

Ky telefon ishte prodhuar për herë të parë në vitin 2000 dhe disa nga telefonat e këtij lloji ende punojnë fuqishëm.

Nokia do të riprodhojë modelin 3310, i cili është ndoshta njëri ndër telefonat më të pëlqyer në histori. Ky telefon do të shitet për shkak të zgjatjes së baterisë.

Rikrijimi i modelit të vjetër 3310 do të shitet për vetëm 59 euro dhe do t’u përshtatet si telefon i dytë veçanërisht personave që e kujtojnë nga prodhimi në herën e parë. Do të publikohet gjatë Kongresit Botëror të Telefonave (MËC) në fund të këtij muaji.

Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress