Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:33

​Moto Z3 Play ka sensor për gishtërinj të vendosur në pozitë të pazakonshme

Prishtinë | 19/04/2018 12:39

Publikimi i telefonit Moto Z3 Play pritet së shpejti dhe tash kemi idenë e qartë se çfarë mund të presim nga pajisja kur janë në pyetjet specifikat.

Sipas FCC listing, pajisja ka ekran në format 18:9 dhe dy kamera të pasme, transmeton KosovaPress.

Karakteristike është vendosja e sensorit të skanimit të gishtërinjve nga anët.

Moto Z3 Play ka ekran 6 inç, procesor Snapdragon 636 dhe kombinim 4GB RAM + 32GB hapësirë për ruajtje ose 6GB RAM + 128GB hapësirë për ruajtje, bateri 3000mAh. Sistemi me dy kamera në anën e pasme përbëhet nga sensorët 12MP + 8MP dhe kamera për selfi prej 5MP.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress