Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 26.04.2018 09:43

​Motivet e Shën Valentinit në Instagram

| 12/02/2017 07:25

Në Instagram Stories vjen dhe Shën Valentini, për t’i bërë më të personalizuara historitë që zhduken pas 24 orësh, rrjeti social ka krijuar ngjitësa speciale për ditën e të dashuruarve

Pas atyre për festat e fundvitit, tashmë është koha e romantikeve, por jo vetëm, të lidhura me festë e të dashuruarve. 

Mjafton të shkarkosh përditësimin e fundit në aplikacion për të zgjedhur mes modeleve për celularin tënd.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress