Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 13.11.2018 10:15

​Honor 7X me specifika të shkëlqyeshme

Pekin | 06/12/2017 13:17

Honor ka prezantuar prodhimin e tij më të ri Honor 7X, i cili ofron përvoja të reja sa i përket përmbajtjes në gjithë ekranin.

Honor 7X është telefoni i parë i mençur që posedon ekran Honor FullView, ekran 5,93 inç pa skaje, kamerë të dyfishtë prej 16MP + 2MP.

Pajisja ka procesor Kirin 659 me tetë bërthama dhe njësi GPU.

Honor 7X punon me procesor Kirin 659, 4GB Ram memorie, Micro SD kartelë me madhësi deri në 256 GB, bateri 3340 mAh.

Pajisja në dhjetor do të jetë e pranishme në treg me çmim prej 299 eurosh, transmeton KosovaPress.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress