Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 18.08.2018 10:15

​​Fluturon, fluturon BMW i8

Prishtinë | 13/04/2016 11:00

Sytë e të gjithëve janë nga modeli i ri i BMW.

Vëmendja e adhuruesve të makinave të shpejta është tek i8.

Mbështjellësi i ri, detajet e prezantuara në pamjen e jashtme të veturës, e bëjnë atë të veçantë. Përderisa thuhet se i veçantë do të jetë edhe çmimi i tij, mësohet se pas testimit, modelit i është shtuar edhe një shtojcë e re që përcjell ajrin. 

Përndryshe ky model i BMW po cilësohet si ‘agresivë dhe i mprehtë’.

Pjesa e brendshme e makinës është e projektuar gjithçka në nuancat e ngjyrave bardh e zi, ndërsa të veçantë ka edhe gomat që janë 21-inç dhe të projektuara me pesë foli.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress