Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 26.05.2018 02:05

​Cili është telefoni më i shitur në botë?

| 09/02/2017 10:39

Pajisjet elektronike veçanërisht telefonat mobil tashmë janë bërë pjesë e pandashme nga jeta e të gjithë njerëzve. Por, se cila pajisje duket më e përshtatshme kjo ende mbetet enigmë.

Në top dhjetëshen e interesimit të njerëzve për telefona mobil qëndron Xiaomi Redmi Note 4(MediaTek), interesante apo jo?

Lista më poshtë rendit të gjitha brendet e telefonave të cilat janë më të përdorur dhe më të kërkuar në gjithë botën. Do të befasoheni!

1. Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek)

2. Samsung Galaxy J7 Prime

3. Nokia 6

4. Samsung Galaxy A5 (2017)

5. Samsung Galaxy J7 (2016)

6. Oppo F1s

7. Xiaomi Redmi Note 3

8. Xiaomi Redmi Note 4

9. vivo V5

10. Samsung Galaxy S7 edge

Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress