Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 25.08.2019 07:19

​Çfarë ndodh kur shpërthen telefoni derisa jeni duke folur - video

Xhakarta | 12/02/2019 13:40

Një grua e punësuar në shërbimin shtetëror indonezian u plagos kur telefoni i saj shpërtheu gjatë telefonimit.

Netia (27) pësoi djegie në fytyrë nga telefoni që ishte duke u mbushur. Ajo arriti të dilte nga tryeza, por më vonë humbi ndjenjat për shkak të shokut dhe kolegët e çuan në spital, për të sanuar djegiet e saj në fytyrë dhe duar, transmeton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress