Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.04.2018 06:34

​​Audi i ri me gjashtë dyer

Prishtinë | 12/04/2016 10:45

Audi me kërkesë të konsumatorëve evropianë, ka zhvilluar modelin Extended A8L, i llojit limuzinë.

 Modeli i prezantuar tërhoqi vëmendjen me dizajnin e makinës limuzinë me 6 dyer. 

I menduar si një model me gjatësi 6.36 metra i gjatë, vetura peshon 2418 kg, shpenzon 3.0-litra dhe ka motor TFSI. 

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress