Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.01.2019 06:04

​Akrepi, shenja e ditës

| 12/02/2018 10:48

Hëna të bën sot më të gjallëruar. Ajo që të mban buzëqeshjen në fytyrë është situata sentimentale dhe romantike.

Partneri të jep vëmendjen që dëshiron, duke të bërë të ndjehesh e dashuruar.

Në fushën e punës po kërkon të gjesh zgjidhje për të rritur të ardhurat, dhe me Jupiterin afër teje, nuk të mungon pak fat i papritur.Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress