Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 19.07.2018 11:58

​Aeroplani amerikan aterron dhunshëm, shpëton piloti

Doha | 12/08/2017 16:53

Aeroplani amerikan F-18 ka aterruar dhunshëm në aeroportin ndërkombëtar të Bahrejnit dhe piloti ka katapultuar kur fluturakja rrëshqiti nga pista, njoftuan sot zyrtarët.

Piloti nuk ka pësuar lëndime.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress