Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 19.04.2018 11:16

​VV i thotë stop haraçit në biznes

Ferizaj | 26/04/2012 19:33

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Ferizajt, Faton Topalli në kuadër të fushatës parazgjedhore i shoqëruar nga krerët e kësaj lëvizjeje ka vizituar Qendrën Tregtare “Plus Market “në Ferizaj, e njohur si qendër e cila nuk mbanë asnjë produkt me origjinë nga Serbia. Topalli me këtë rast ka premtuar klimë të mirë për zhvillimin e bizneseve dhe ka premtuar se do të hiqet haraçi për bizneset.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress