Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 12:05

​Vëllezërit Abdullahu kërcënuan me vdekje fituesin e tenderit

Prishtinë | 04/05/2012 18:21

Pasi e humbën tenderin, filluan kërcënimet me vdekje përmes mesazheve telefonike. Por, pas një muaji policia arrin t’i kapë të dyshuarit e këtij rasti, B. Abdullahu dhe F.Abdullahu.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress