Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 21.04.2018 07:35

​U arrestuan me metodat e “Robin Hudit”

Prishtinë | 03/04/2012 18:18

Policia e Kosovës thotë se arrestimi i dy pjesëtarëve të tyre nga ana e xhandarmërisë së Serbisë, ka ndodhur në mënyrë të ultë dhe të organizuar, megjithatë duket se serbët përdorën metodën e filmave, ku “Robin Hudi” bllokonte rrugët me drurë.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress