Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 30.04.2017 03:01

​Mbulohen shpenzimet e transportit për studentët e kategorive të luftës

Mitrovicë | 23/04/2012 13:42

Drejtoria për Integrime Evropiane dhe Mirëqenie Sociale në Mitrovicë, ka marrë vendim që të mbulojë shpenzimet e transportit për në Prishtinë për të gjithë studentët e kategorive të luftës së ish-Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Mitrovicë, bënë të ditur Zyra për informim e komunës.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress