Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.04.2018 10:07

​Thaçi merr mbështetje në realizimin e agjendës evropiane dhe euro-atlantike

Prishtinë | 20/02/2012 19:10

Në kuadër të angazhimeve të tij për fuqizimin e agjendës evropiane dhe euro-atlantike të Kosovës, kryeministri i vendit, Hashim Thaçi, sot gjatë ditës ka zhvilluar disa biseda telefonike me personalitete të njohura evropiane dhe amerikane, nga të cilët thuhet se ka marrë mbështetje të parezervë për integrime.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress