Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 12:04

​Terapi e suksesshme për fëmijët me ADHD

Uashington | 22/03/2012 20:58

Mjekët diagnostikojnë mijëra fëmijë në vit me Çrregullim Hiperaktiv Vemendjeje të Pamjaftueshme, i njohur si A-D-H-D. Dhe me këtë sëmundje vijnë receta, dieta dhe vitamina. Por për disa familje këto trajtime nuk japin rezultat dhe ato vihen në kërkim të alterantivave të tjera.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress