• Lajmi
  • KosovaPress, 13 Maj 2012 18:35

Sytë kah Kimi

prev next
 
Të ngjajshëm

Duhej të ishte një ndeshje e thjeshtë basketbolli mes Los Angelos Lakers dhe Denver Nuggets, por është kthyer në një shfaqje të vërtetë, ku protagonistë kanë qenë Kim Kardashian dhe i dashuri i saj, reperi Keany West.

Spektatokët e kanë harruar fare ndeshjen dhe të gjithë i kanë fiksuar sytë tek dyshja e famsh, e që nuk kanë ngurruar të shkëmbejnë puthje dhe prekje intime.