Follow Us

KYQU SQ EN
E Enjte, 29.09.2016 10:36

​Sytë kah Kimi

Prishtinë | 13/05/2012 18:35

Duhej të ishte një ndeshje e thjeshtë basketbolli mes Los Angelos Lakers dhe Denver Nuggets, por është kthyer në një shfaqje të vërtetë, ku protagonistë kanë qenë Kim Kardashian dhe i dashuri i saj, reperi Keany West.

Spektatokët e kanë harruar fare ndeshjen dhe të gjithë i kanë fiksuar sytë tek dyshja e famsh, e që nuk kanë ngurruar të shkëmbejnë puthje dhe prekje intime.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress