Follow Us

KYQU SQ EN
E Mërkurë, 28.09.2016 05:40

​Spitali Amerikan ofron shërbime falas për qytetarët e veriut të Mitrovicës

Prishtinë | 28/08/2012 20:45

Spitali Amerikan, Ministria e Shëndetësisë dhe Kuvendi Komunal i Mitrovicës, do të nënshkruajnë nesër një marrëveshje trepalëshe, që të ofrojnë shërbime operative falas per qytetaret e Mitrovicës veriore.

“Përmes kësaj marrëveshje, Spitali Amerikan do të zotohet që të ofrojë shërbime operative falas për qytetarët e Mitrovicës veriore”, kanë njoftuar për Kosovapress zyrtarët e Spitalit Amerikan.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress