Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.09.2017 05:07

​Shoqata e të Burgosurve Politik të Kosovës kërkon lirimin e Naser Shatrit

Prishtinë | 17/10/2006 16:15

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Ibrahim Selmanaj, tha të martën se shpreson që Ligji për ish të dënuarit politikë do të hartohet dhe do të procedohet në Kuvendin e Kosovës gjatë vitit të ardhshëm.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress