Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.09.2017 06:23

​Shiten mobile te perdorura-Urgjentisht

Prishtine | 12/06/2008 09:14

Mobilet shiten te gjitha per menjehere, ose veq e veq,atehere cmimi eshte: nje treshe, dy njeshe -- 250 euro shporet (gorenje) ne gjendje shume te mire --120 euro frigorifer -- 80 euro makina rrobalarese(ne gjendje shume te mire)-- 140 euro tepih 3x3.5m me lesh orgjinal --50 euro tavolina me 6 karriga per trepezari --100 euro fshese elektrike --20 euro, etj. Total: -- 760 euro. Shitja dhe mundesia e teheqjes se mobileve eshte ne fund te qershorit

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress