Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 26.04.2018 09:44

​Shënohet Epopeja e UÇK-së në Gllogjan

Deçan | 24/03/2012 13:24

Sot në Gllogjan është shënuar manifestimi “Epopeja e UÇK-së”, ku përveç mijëra qytetarëve dhe ish-luftëtarëve, të pranishëm ishin edhe anëtarët e familjes Haradinaj, pastaj Rifat Jashari, kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, përfaqësues të partive politike në Kosovë dhe troje të tjera shqiptare.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress