Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.01.2018 11:14

​Serbët e veriut organizojnë edhe zgjedhjet lokale

Mitrovicë | 03/05/2012 13:22

Në veri të Kosovës ku serbët do të votojnë më 6 maj për kryetar dhe deputetë në parlamentin e Serbisë, do të mbahen edhe zgjedhjet lokale, bëjnë të ditur burime të Kosovapressit nga veriu.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress