Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.06.2018 02:20

​Selimi i dorëzon kredencialet presidentit Bamir Topi

Tiranë | 20/03/2012 15:56

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bamir Topi ka zhvilluar sot një takim me Ambasadorin e Republikës së Kosovës në Tiranë, Sylejman Selimi, i cili ka paraqitur Letrat-Kredenciale. Ky i fundit ka thënë se përveç Brukselit dhe Uashingtonit, Tirana është mbështetja tjetër për Kosovën.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress