Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 16.12.2018 12:55

​Siguria në komunat e veriut, në drejtim pozitiv

Prishtinë | 23/07/2013 09:55

Komandanti i KFOR-it, Volker Halbauer, ka thënë se gjendja e sigurisë në katër komunat në veri të Kosovës, po shkon në drejtim pozitiv. Ai në një intervistë për gazetën serbe “Novosti” ka thënë se bisedimet e zhvilluara në Bruksel ndërmjet Kosovës dhe Serbisë janë hap i rëndësishëm në këtë proces.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress