Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 07:55

​Rrëshqitja e dheut bllokon rrugën Zubin Potok - Bërnjak

Mitrovicë | 14/03/2013 21:50

Është bllokuar rruga që shpie nga Zubin Potoku për në piken kufitare Bërnjak. Bëhet e ditur se deri te bllokimi i kësaj rruge ka ndodhur për pasoj të rrëshqitjes se dheut në vendin e quajtur Medexhu Potok, ne mes te tunelit 6 dhe 7, bëjnë te ditur e burimet Kosovapress-it.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress