Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 23.02.2018 01:08

​Rikthehet gripi i derrave

Prishtinë | 08/01/2013 20:18

Një grua 37-vjeçe nga Prishtina është prekur nga gripi H1N1 i njohur ndryshe si “gripi i derrave”. Ajo është shtrirë në Klinikën Infektive në QKU dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress