Follow Us

KYQU SQ EN
E Premte, 30.09.2016 05:25

​Rihana poston foto nga spital

Prishtinë | 10/05/2012 19:53

Personat afër Rihanës theksojnë se këngëtarja po “del jashtë kontrollit” pasi të martën u shtrua në spital si pasojë e “lodhjes dhe dehidratimit”.

Muajt e fundit 24-vjeçarja e ka ekzagjeruar me alkoolin nëpër festa dhe miqtë e afërt i kanë këshilluar rehabilitimin për ta shpëtuar nga ky stil jete krejtësisht i dëmshëm për shëndetin.

Në numrin e radhës të revistës amerikane ‘Star’, një burim pranë vajzës nga Barbados theksoi se “Rihana i ka shumë qejf festat, por muajin e fundit e ka kaluar kufirin dhe ka dalë jashtë kontrollit”.

“Ajo ka pirë alkool çdo ditë dhe të gjithë po i këshillojnë terapinë ose rehabilitimin. Ajo është shumë e vetmuar për momentin dhe kalon kohën në dhomën e hotelit ku vetëm pija i mbush boshllëkun e krijuar. Mendon shumë për ish të dashurin e saj Chris Brown”, shtoi burimi.

Rihana u shtrua në spital të martën pas një feste në Met Gala të Nju Jorkut dhe si një VIP i vërtetë që është publikoi në Twitter një foto të krahut të saj të lidhur me serumin.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress