Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 25.04.2018 10:29

​Rihana poston foto nga spital

Prishtinë | 10/05/2012 19:53

Personat afër Rihanës theksojnë se këngëtarja po “del jashtë kontrollit” pasi të martën u shtrua në spital si pasojë e “lodhjes dhe dehidratimit”.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress