Follow Us

KYQU SQ EN
E Enjte, 29.09.2016 07:12

​Rihana, një lidhje me Ashton Kutcher?

| 24/03/2012 22:06

Këngëtarja e suksesshme është parë të dalë nga shtëpia e aktorit në orën 4:00 të mëngjesit.

Nëse do të arrijnë që të rezistojnë ndaj presioneve të shtypit, atëherë ata do të jenë padyshim, çifti më i përfolur në Hollywood për momentin. Bëhet fjalë për dy persona të veçantë dhe të përfolur për jetët e tyre private kohët e fundit. Pikërisht Ashton Kutcher, i cili i ka dhënë fund pak kohë më parë lidhjes disavjeçare me aktoren Demi Moore dhe e paparashikueshmja Rihana.

Këngëtarja shumë e suksesshme e momentit në SHBA dhe në botë është parë të dalë në orët e para të mëngjesit nga banesa e Kutcher dhe kështu që media, pas këtij zbulimi ka filluar të gumëzhijë për një lidhje të mundshme mes tyre. Sipas të dhënave të deritanishme thuhet se, pasi ka darkuar në një restorant luksoz me aktorin bukurosh, rreth mesnatës Rihana ka shkuar bashkë me Kutcher në vilën tij, ku ka qëndruar deri në orën 4:00 të mëngjesit. Se çfarë mund të ketë ndodhur mes dy yjeve të show-biznesit gjatë këtyre orëve askush nuk mund ta dijë, por një gjë është e njohur tashmë, që të dy janë beqarë për momentin dhe gjithçka mund të pritet.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress