Rafaeli, femra më seksi në botë

prev next
 
Londër E martë, 22 Maj 2012 17:19

Bar Rafaeli është shpallur si femra më seksi e vitit 2012 nga revista për meshkuj ‘Maxim’ dhe modelja izraelite ka falenderuar të gjithë votuesit nëpërmjet profilit të saj në Twitter.

“Jam shumë e lumtur dhe e nderuar që jam numri 1 në renditjen e 100 femrave më seksi të ‘Maxim’. Faleminderit!”, shkroi 26-vjeçarja në rrjetin shoqëror.

 
 
 
comments powered by Disqus
 
 
 
 
 

Ju rekomandojmë