Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 01:41

​Qeveria synon stabilitet përmes investimeve

Prishtinë | 24/04/2012 15:16

Situata jostabile në Mitrovicë ka bërë bashkë në një takim kokë më kokë kryeministrin e vendit Hashim Thaçi dhe të parin e këtij qyteti, Avni Kastrati.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress